Archives : Lis-2022

14

Lis

Šest atletů našeho klubu se zúčastnilo krajského přeboru v přespolním běhu v Mostě. Ve sportovním areálu Benedikt doběhl junior Martin Morvay na třetím místě, mladší žák Jan Novotný skončil čtvrtý. V silně obsazeném běhu starších žáků bral Tomáš Řízek čtvrté Celý článek

21

Zář

Akce SPORTUJ JAKO ZÁTOPKOVI V ÚSTÍ NAD LABEM…V pondělí 19.9. 2022 to bylo sto let od narození atletických legend Emila a Dany Zátopkových. Po celé ČR proběhlo téměř sto vzpomínkových závodů. Také my jsme uspořádali soutěže v bězích na 60, Celý článek

09

Zář

Osm atletů našeho klubu bylo na setkání s primátorem města Ústí nad Labem a jeho náměstkem oceněno za výsledky v letošní sezóně. Zleva Matěj Ščerba (mistr ČR v hale tyč), Karolína Běloubková (stříbro MČR 4 x 200 m dorostenky, 6. Celý článek

09

Zář

Družstvo dorostenců skončilo ve druhém kole krajského přeboru v Bílině druhé, celkově ale slaví vítězství a krajský titul. Junioři skončili celkově druzí, juniorky třetí a dorostenky čtvrté. V kategorii staršího žactva se nám letos tolik nedařilo. Závěrečné kolo soutěže se Celý článek

09

Zář

Tři centimetry dělily kladiváře Samuela Camaru od zisku bronzové medaile na mistrovství ČR mužů a žen do 22 let v Brně.. Ústecký vrhač hodil 59,37 metru a skončil bramborový stejně jako na šampionátu dospělé kategorie. Kateřina Šmilauerová bojovala o medaili Celý článek

23

Srp

Šesté místo v závěrečném čtvrtém kole první ligy zajistilo mužům celkovou pátou pozici a jistotu účasti v druhé nejvyšší soutěži i v dalším ročníku. Ústečtí se znovu spoléhali na vrhačské výkony. Martin Stašek vyhrál vrh koulí a Martin Novák hod diskem. Lukáš Melich vyhrál po příchodu Celý článek

22

Srp

Naši atleti se v srpnu zúčastnili letních mítinků v Ústeckém kraji. Na fotografiích najdete krátký výběr z úspěchů našich atletů na Velké ceně ČEZ v Lounech, Chomutovském úterý a Bílinské půlce.

07

Srp

Kateřina Šmilauerová pomohla českému výběru kategorie do 22 let ke druhému místu v mezistátním utkání s Polském a Maďarskem v Gyoru. Ve štafetě na 4 x 400 metrů se předvedla na druhém úseku. Štafeta v sestavě Holubářová, Šmilauerová, Bisová a Celý článek