SKVĚLÍ POSEL A BEJČEK VYHRÁLI VELKOU CENU ČEZ V LOUNECH

SKVĚLÍ POSEL A BEJČEK VYHRÁLI VELKOU CENU ČEZ V LOUNECH

SKVĚLÍ POSEL A BEJČEK VYHRÁLI VELKOU CENU ČEZ V LOUNECH

Počasí letos mítinku v Lounech příliš nepřálo, atletům našeho klubu se ale dařilo. Petr Posel zúročil vydařenou letní přípravu novým osobním rekordem ve skoku vysokém 1,95 metru. Vylepšil tak letošní nejlepší krajský výkon a v historických tabulkách klubu se posunul na čtvrté místo za Horáka, Jandu a Ščerbu.

NEJLEPŠÍ VÝKONY ÚSTECKÉ HISTORIE VE SKOKU VYSOKÉM

Vlachynský 210 Švec 205 Háse 202 Horák 202 Janda 200 Ščerba 200 Posel 195 Nárožný 195 Šíma 195 Licek 194

Vratislav Bejček se trefil do závěrečného pokusu ve vrhu koulí a vylepšil si letošní maximum na 14,80 metru. Za svým osobním rekordem zaostal pouze patnáct centimetrů a upevnil si druhé místo v krajských tabulkách za dalším atletem našeho klubu Martinem Staškem. Zdeněk Mašek doběhl třetí na třístovce v čase 38,27 vteřiny.. Za svým osobním rekordem z loňské sezóny zaostal o pouhé dvě setiny vteřiny.

VÝSLEDKY


Autor fotografií Rudolf Hoffmann