DOROSTENCI VYHRÁLI ÚVODNÍ KOLO PŘEBORU, OSTATNÍ ÚTOČÍ NA MEDAILE

V prvním kole krajského přeboru juniorů a dorostu se nejvíce dařilo našim dorostencům. Ti vyhráli na domácím stadionu s náskokem 58 bodů na druhou Bílinu. Junioři brali na úvod druhé místo, dorostenky a juniorky třetí. Naši atleti vyhráli patnáct disciplín. Natálie Fišerová vyhrála hned tři soutěže, v hodu kladivem dorostenek vylepšila krajský rekord výkonem 49,80 metru. Slušné výkony předvedli na úvod sprinteři, Simona Plosová skočila 5,42 metru do dálky. Velkou pochvalu zaslouží i hostující závodníci, kteří nastoupili téměř v kompletním složení.