OSM ATLETŮ NAŠEHO KLUBU BYLO OCENĚNO VEDENÍM MĚSTA ÚSTÍ

OSM ATLETŮ NAŠEHO KLUBU BYLO OCENĚNO VEDENÍM MĚSTA ÚSTÍ

OSM ATLETŮ NAŠEHO KLUBU BYLO OCENĚNO VEDENÍM MĚSTA ÚSTÍ

Osm atletů našeho klubu bylo na setkání s primátorem města Ústí nad Labem a jeho náměstkem oceněno za výsledky v letošní sezóně. Zleva Matěj Ščerba (mistr ČR v hale tyč), Karolína Běloubková (stříbro MČR 4 x 200 m dorostenky, 6. místo MČR 100 m a 200 m dorostenky), Simona Plosová (bronz MČR trojskok juniorky), Veronika Brabcová (bronz MČR 400 m dorostenky), Natálie Fišerová (mistryně ČR disk dorostenek, stříbro z Evropského olympijského festivalu mládeže), Samuel Camara (Evropský pohár v hodu kladivem U22, 4. místo MČR), Matyas Koszegi (bronz MČR trojskok dorostenci), Kateřina Šmilauerová (reprezentace MU U22, 4. místo MČR 800 m ženy U22)