ŽÁKŮM SE DAŘILO, MESÁROŠ A STRYCHOVÁ PŘEBORNÍKY KRAJE

ŽÁKŮM SE DAŘILO, MESÁROŠ A STRYCHOVÁ PŘEBORNÍKY KRAJE

ŽÁKŮM SE DAŘILO, MESÁROŠ A STRYCHOVÁ PŘEBORNÍKY KRAJE

   Žáci přivezli z krajských přeborů sedm medailí. Přebornické tituly získali Karel Mesároš ve skoku vysokém a Tereza Strychová na 60 metrů překážek.  Ve starším žactvu šlo o medaile a kvalifikaci na mistrovství republiky. Petra Satková uspěla v dálce. Ve sprintech bodoval David Vodák dvěma bronzy, Marek Vachta byl čtvrtý na šedesátce. Všichni si zlepšili výrazně osobní rekord, na republikový šampionát výkony ale zatím nestačí.

STARŠÍ ŽÁCI

2. místo Petra Satková skok do dálky 4,92 m

3. místo David Vodák 60 metrů 7,84 s

3. místo David Vodák 150 metrů 18,92 s

MLADŠÍ ŽÁCI

1. místo Tereza Strychová 60 metrů překážek 10,44 s

1. místo Karel Mesároš skok vysoký 1,40 m

2. místo Karel Mesároš 60 metrů překážek 11,51 s

2. místo Tereza Strychová skok vysoký 1,35 s

kpzaci161

„Smolné čtvrté místo přidal Martina Kmoníček na 1500 metrů, zároveň si zlepšil osobní rekord na této trati, Martin přidal i osobák ve skoku dalekém! Osobní zlepšení předvedla i děvčata Míša a Niki Suché ve svých disciplínách. Míše uniklo jen o fous finále ve skoku dalekém! Simča Plosová ve výšce úspěšně zdolala 120 cm a obsadila pěkné sedmémísto. Prvním rokem starší žákyně Terka Hálková byla šestá ve vrhu koulí a nezklamala ani ve skoku dalekém, v osobním rekordu obsadila v silné konkurenci osmé místo.  Výkony dětí hřejí u srdce nejen děti, ale i trenéry, kteří takto vědí, že odvedená práce je správná a není marná,“ hodnotila další výsledky trenérka Simona Gunarová.

„Je jen škoda, že se závodů nezúčastnilo více našich dětí (7 mladších žáků a žákyň a 5 starších žáků a žákyň). Moc mě mrzí neúčast Kuby Migulského (minulý rok předváděl výborné výkony na překážkách) a Markéty Kubáčové, která již v létě nadějně zkoušela vrh koulí,“ povzdechla si dále trenérka Gunarová.

kpzaci162