SVĚT

SVĚT

   V roce 2014 jsme závodili poprvé v Jižní Americe. Jana Brabcová, Jakub Burlák a Jiří Svítek startovali na 51. Torneo Guillermo Garcia Huidombro v Santiagu de Chile. Na legendárním stadionu, kde Československo hrálo finále MS ve fotbale proti Brazílii, si vedl nejlépe Jirka Svítek, když obsadil čtvrté místo v běhu na 5000 metrů.


   V roce 2010 jsme se zúčastnili dvou mítinků v Egyptě. Na závodech v Káhiře a Ismailii startovali Jana Brabcová, Jakub Mařík a Jiří Svítek (číslo 502). Ten běžel závod na 1500 metrů s budoucí hvězdou středních tratí Ayanlehem Souleymanem z Džibutska (halový mistr světa 2014). V Egyptě startovali kromě nás atleti Iráku, Džibutska a Palestiny.


Dvě vítězství přivezli Jiří Svítek (1500 m) a Miroslav Vachuta (vrh koulí) z mítinku v dalekém Hong Kongu. Jednalo se o čtvrtý díl Hong Kong Athletics League.


Mezinárodní mítink Malta International 2012. Miroslav Vachuta vyhrál ve Valletě závod ve vrhu koulí, v soutěži juniorů startoval Vratislav Bejček.

Jakub Burlák startoval v roce 2012 na Keltských hrách ve skotském Aberdeenu. Závodil ve sprintech na 100 a 200 metrů. Na startu byli sprinteři z Angle, Skotska, Walesu a Irska.


Soustředění Marinna di Ravenna ITÁLIE 2017


Jiří Svítek a Jakub Burlák startovali v roce 2014 na mítinku MORTON GAMES  v irském Dublinu.


Jiří Svítek a Ondřej Čadek na mezinárodním běžeckém závodě Eurocross 2013 v Lucembursku.