Archives : Pro-2019

21

Pro

Sezóna byla tradičně zakončena slavnostním večerem ATLET ROKU.  V přednáškovém sále ústecké knihovny jsme zhodnotili rok 2019, ve kterém se našim závodníkům náramně dařilo. Jasnou jedničkou byl Matěj Ščerba, který startoval na halovém mistrovství Evropy v Glasgow i na ME Celý článek

16

Pro

V pátek 20.12. od 17 hodin pořádáme tradiční slavnostní večer ATLET ROKU AC ÚSTÍ 2019. Akce se uskuteční v přednáškovém sále ústecké knihovny v Churchillově ulici. Všichni atleti, trenéři, rodiče nebo příznivci klubu jsou srdečně zváni. Kromě vyhlášení nejúspěšnějších atletů Celý článek

15

Pro

Tři atleti našeho klubu statovali za krajský výběr v mezikrajském utkání v Praze ve Stromovce. Všichni tři si vylepšili halové osobní rekordy. Veronika Brabcová dokonce vylepšila absolutní klubový rekord na osm set metrů časem 2:25,50. Adéla Nemejtová postoupila na šedesátce Celý článek

06

Pro

V Ostravě vyvrcholil republikovým finále Středoškolský pohár družstev. Hoši Gymnázia Jateční skončili na patnáctém místě. Nejvíce bodů posbírali sprinteři našeho klubu. Kevin Miler si vylepšil osobní rekord na šedesátce časem 7,44 vteřiny, David Vodák přispěl časem 7,62 vteřiny. Miler pak Celý článek

29

Lis

Na úvod halové sezóny padaly v Drážďanech klubové rekordy. Sprinterský večer se našim atletům vydařil, když přivezli pět umístění na bedně a čtyři klubové rekordy. Jediné vítězství získala žákyně Veronika Brabcová na třistovce v klubovém rekordu 43,28 vteřiny, třetí doběhla Celý článek

20

Lis

V nejstarším saském běhu v německém Freitalu startovali také mladí běžci našeho klubu. Ivana Štěrbová získala druhé místo v kategorii přípravky. Veronika Vorlíčková při svém prvním startu doběhla druhá v kategorii starších žákyň, třetí místo brala Hana Kozmová. Jakub Ebert Celý článek

20

Lis

V tradičním běhu kolem Doubravky se prosadili mladí běžci našeho klubu. V minipřípravce vyhrál až na cílové pásce Jan Novotný. Třetí místo přidal Jan Vaněk v kategorii přípravky. Sedmé místo přidala mladší žákyně Nicol Balínová, do desítky se vešli také Celý článek

28

Říj

Téměř třicet atletů našeho klubu se zúčastnilo podzimního soustředění na Telnici. Během tří dnů jsme stihli čtyři tréninky v kopcovitém terénu Krušných hor. Atleti nabírali kilometry na okruhu v Adolfově nebo na trati ke Komáří vížce. Nechybělo ani posilování. výběhy Celý článek